خشکشویی آباژور

خشکشویی آباژور

آباژورها یکی از زیباترین و باشکوه‌ترین منابع نور هستند که خانه را با نوری ملایم و دلچسب روشن می‌کنند، اما شستشو و خشکشویی آباژور ها چگونه است؟ آیا این وسایل زیبای خانگی در آلودگی و گردوخاک کلان‌شهرها به خصوص تهران می‌توانند تمیز و پاکیزه بمانند؟

اگر شما هم از دسته‌ی کسانی هستید که به زیبایی، آراستگی، جلال و شکوه منزلتان اهمیت می‌دهید و اصرار دارید تا خانه‌ای با دکوراسیون دلچسب خود داشته باشید حتما می‌دانید که آباژورهای گردوخاک‌گرفته و کثیف چه تاثیر نامطلوبی روی خانه‌ی شما خواهند داشت.

حال‌آن‌که آباژورها را نه می‌توان مثل کفش‌های کتانی با محلول‌های مخصوص شست و نه مثل یک تکه لباس می‌تواند آن را در ماشین لباسشویی انداخت. از این رو حتما برای شستشوی آباژور به یک خشکشویی معتبر نیازمندیم.

شستشوی آباژورها، در انواع رنگ‌ها و طرح‌های متنوع دارای پیچیدگی‌ها و جزئیاتی است و تمام آن‌ها را نمی‌توان با یک رویه‌ی معمول و رایج شست. آباژوها با پایه‌های آهنی و پارچه‌های سفید با آباژورهای گلدار و بدنه‌ی آب‌طلا شده هر کدام دارای خصوصیات منحصربه‌فردی هستند که برنامه‌ی شستشو و خشکشویی آن‌ها را متفاوت می‌کند.

یکی از سرویس‌های جذاب دیجی‌واش، خط خشکشویی آباژور است که این کار توسط افراد ماهر و تجهیزات منحصربه‌فرد انجام می‌شود و شستشوی آباژور شما را به شکل رضایت‌بخشی انجام می‌دهد.

مشاوره و ثبت سفارش تلفنی