خشکشویی لباس

خشکشویی لباس

توصیه می کنیم اگر در مورد خشکشویی لباس نیاز به اطلاعات بیشتر دارید این مقاله را دنبال کنید.

لباس‌های ما در طول روز در معرض انواع آلودگی‌های محیطی قرار دارند. از مواد شیمیایی، دوده و آلودگی‌های هوا گرفته تا میکرواورگانیسم‌ها و موجودات زنده‌ی میکروسکوپی که در لابه‌لای تاروپود لباس‌های ما برای خودشان جا خوش کرده و سلامت ما را تهدید می‌کنند.

خشکشویی آبشویی و اتوشویی لباس

امروزه با بالارفتن انتظارات ما از مفهوم سلامت محیطی و بهبود کیفیت بهداشتی زندگی، دیگر کمتر کسی هست که لباس‌های خود را برای چند روز متوالی نشوید یا آن‌ها را به طور مرتب تعویض نکند. اما آیا رضایت ما از شستشوی لباس‌ هایمان در خانه همیشه جلب می‌شود.

امروز با توجه به گسترش آپارتمان‌نشینی و توسعه‌ی شهرنشینی کمتر فضاهای باز برای پهن‌کردن لباس‌ها در زیر نور کافی آفتاب در دسترس است و باید در نظر داشت که تضمین بهداشت و سلامت شستشوی خانگی لباس‌ها تا چه اندازه در گروی خشک شدن آن‌ها زیر آفتاب است، به طوریکه آفتاب مقدار زیادی از میکروب‌ها و باکتری‌های لباس را در زمان خشک‌شدن از بین می‌برد.

از سوی دیگر، شستن لباس‌ها با پارچه‌های مختلف و کنترل برنامه‌های ماشین‌های لباس‌شویی کار ساده‌ای نیست بعلاوه که گرفتن نتیجه‌ی مطلوب شستشو توسط ماشین‌های لباسشویی ضمن ایجاد کمترین آسیب به بافت‌های لباس نیازمند صرف وقت و یادگیری کامل عملکردهای متنوع ماشین‌های امروزی لباس‌شویی است.

با همه‌ی این‌ها، اتوی لباس‌های مردانه و زنانه و حتی بچگانه با این همه تنوع در انواع پارچه‌ها و گرفتن نتیجه‌ی راضی‌کننده کار چندان ساده‌ای نیست.

برخی از مطالعات اقتصادی نشان داده است که شستشو و اتوی لباس‌ها در خانه با توجه به هزینه‌ی آب آشامیدنی، هزینه‌ی برق مصرفی دستگاه‌های لباس‌شویی، خشک‌کن و اتو، وقت و انرژی انسانی، آسیب‌های وارده به محیط زیست، تولید فاضلاب‌های شیمیایی در مناطق مسکونی و انبوه دیگری از هزینه‌ها در مجموع بیشتر از خشکشویی‌های حرفه‌ای خواهد بود

از این رو باتوجه به احساس مسئولیت دیجی‌واش برای بهبود کیفیت شستشوی لباس‌ها و بهداشت عمومی، نگهداری و افزایش طول عمر مفید البسه از طریق بهبود فرآیند خشکشویی، کاهش آسیب‌های زیست‌محیطی، انواع خدمات خشکشویی، سفیدشویی و اتوی لباس را در گروه‌های سه گانه‌ی لباس‌‌های زنانه، مردانه و بچگانه ارایه می‌دهد.

خدمات خشکشویی لباس‌ها

خشکشویی لباس‌ مردانه

آقایان همواره به آراستگی لباس خود اهمیت می‌دهند و این آراستگی به وسیله‌ی استفاده از خدمات دیجی‌واش به راحتی تامین و تضمین خواهد شد

خشکشویی لباس زنانه

بانوان و دختران جوان، ضمن ابراز اهیمت به زیبایی و آراستگی لباس، توجه بسیار زیادی به پاکیزگی و بهداشت آن دارند. این نکته‌سنجی و حساسیت در رابطه با لباس‌های راحتی، لباس‌های زیر و لباس‌هایی که بی‌واسطه با پوست بدن در ارتباط است به حد نهایت می‌رسد. دیجی‌واش با دارا بودن تجهیزات کافی و استادکاران ماهر توانایی شستشو، خشکشویی و اتوی انواع لباس‌های زنانه را دارد.

خشکشویی لباس بچه گانه

استاندارهای جهانی درباره‌ی خشکشویی لباس‌ بچگانه و استفاده از مواد شوینده و نرم‌کننده‌ها قوانین بسیار سختگیرانه‌ای دارد. در کشورهای توسعه‌یافته لباس کودکان در ماشین‌های جداگانه‌ای با مواد خاص شیمیایی شستشو می‌شود. دیجی‌واش این استانداردها را در شستشوی لباس‌های بچگانه الگوی خود قرار داده است.

مشاهده قیمت خشکشویی لباس ها

مشاوره و ثبت سفارش تلفنی