خشکشویی پتو

خشکشویی پتو

شستشوی پتو و خشکشویی پتو  از این بابت مورد اهمیت است که هر روز استفاده می شود و تماس مستقیم با بدن افراد دارد. در زمستان‌های سرد و حتی در تابستان‌ها زیر خنکای کولر، پتو و لحاف به آرامش و لذت از خوابی آرام و سنگین کمک می‌کند. اما یک پتوی کثیف، پتویی که مدتی است شسته نشده‌است، پتویی که توسط شخص دیگری استفاده شده، لحافی که توسط مقداری مایع یا نوشیدنی کیثف یا لک شده است می‌تواند تجربه‌ی خواب آرام ما را به کابوسی تلخ تبدیل کند.

رخت‌خواب با ملحفه‌های تمیز و با پتو یا لحافی پاکیزه و خوش‌بو، یکی از مهمترین بخش‌های خانه‌ی ما و یکی از مهمترین محل‌هایی است که همیشه به آن توجه کرده‌ایم.

آبشویی، بخار شویی و خشکشویی پتو

شستشوی لحاف و پتو یکی از کارهای همیشگی ما در برنامه‌ی نظافت خانه است وانگهی در مواردی خاص که پتو یا لحاف تخت‌خواب دچار مشکلاتی از قبیل، لکه به وسیله‌ی ترشحات بدن و ریختن مایعات می‌شود ممکن است بخواهیم آن را به خوبی بشوییم.

هرچند که شستشوی پتو و لباس، کار بسیار مهم و دلچسبی است اما یکی از کارهای سخت و پرزحمت در خانه‌داری به شمار می‌رود که معمولا همه از آن فراری هستند، چرا که ماشین‌های لباسشویی خانگی یا با شستشوی لحاف و پتوهای سنگین خراب می‌شوند یا به خاطر تراکم مخزن آن‌ها هرگز از شستشو و پاکیزگی پتو اطمینان نداریم. از این گذشته برای کسانی که اعتقادات شرعی دارند، شستشو و آبکشی شرعی لحاف و پتو می‌تواند از اهمیت خاصی برخوردار باشد.

از این رو خشکشویی هوشمند و مکانیزه‌ی دیجی‌واش با نصب و راه‌اندازی خط ویژه‌ای برای خشکشویی لحاف،خشکشویی پتو و دیگر منسوجات خواب، با هزینه‌ای مناسب و بالاترین کیفیت در تهران، این خدمت را برای مشتریان خود انجام می‌دهد.

خشکشویی پتو یک نفره و دو نفره

شستشوی پتو در خشکشویی دیجی‌واش، از هر نظر برای مشتریان با صرفه‌ی زیادی روبرو است. از یک سو قیمت‌ها و هزینه‌های این خدمات بسیار مناسب است و از سوی دیگر ضمن پاکیزگی و شستشوی کامل پتوها، بافت و لایه‌های آن از هرگونه آسیب در امان خواهد بود.

خدمات خشکشویی پتو و لحاف

  • شستشو و خشکشویی پتوی یک‌نفره
  • شستشو و خشکشویی پتوی دونفره
  • شستشو و خشکشویی پتوی مسافرتی
  • شستشو و خشکشویی تشک و روتختی
  • شستشو و خشکشویی ملحفه و روبالشی
  • شستشو و خشکشویی ملحفه و روبالشی
  • شستشوی بالشت، پتو و لحاف پر

از جمله دیگر خدمات دیجی واش شستشوی پرده زبرا، حریر، توری و کرکره ای می باشد. همچنین بخارشویی آبشویی و اتوشویی لباس های زنانه، مردانه، بچه گانه و منسوجات خواب و لوازم خانه می باشد.

شستشو و خشکشویی لباس عروس و خشکشویی لباس مجلسی و لباس نامزدی بدون آسیب رساندن به لباس تخصص دیجی واش می باشد.

مشاوره و ثبت سفارش تلفنی