خشکشویی پرده

خشکشویی پرده

چرا باید خشکشویی پرده را به یک خشکشویی معتبر ، مکانیزه و هوشمند بسپارید؟ خانه‌های زیبا و تمیز، همیشه پرده‌ها و پنجره‌های شفاف و تمیزی دارند که نور از آن‌ها وارد می‌شود و همه‌ی خانه را روشن می‌کند. بدون شک، اولین چیزی که پاکیزگی و نظافت یک خانه را به رخ می‌کشد و کدبانوی خانه را معرفی می‌کند، پرده‌های یک خانه است و همین موضوع است که شستشو و خشکشویی پرده‌های خانه را به یکی از دل‌مشغولی‌ افراد باسلیقه‌ای تبدیل کرده است که به تمیزی و زیبایی خانه‌ی خود اهمیت می‌دهند.

خشکشویی پرده زبرا، پرده حریر، والان پرده

امروزه، با گسترش شهرها و توسعه‌ی حمل‌ونقل به خصوص در کلان‌شهر تهران، به همین نسبت آلودگی هوا نیز افزایش یافته و ذرات دوده و آلاینده‌ها از یک سو و گرد و خاک از سوی دیگر پاکیزگی، تمیزی و سفیدی پرد‌ها را با مشکل رو برو کرده است.

اما مشکل از جایی آغاز می‌شود که معمولا شستشوی پرده‌های خانگی و پرده‌های اماکن تجاری به وسیله‌ی دستگاه‌های شستشوی خانگی ممکن نیست یا این شیوه آسیب‌های جدی به بافت و فرم پرده وارد می‌کند.

از این رو در بیشتر اوقات برای انتخاب یک راه‌حل ساده با سوالات زیادی روبرو می‌شویم:

از کجا یک خشکشویی مطمئن پیدا کنم؟

خشکشویی پرده باقیمت مناسب کجاست؟

جنس پرده‌ی من خاص است، کدام خشکشویی پرده‌های خاص را می‌شوید؟

شستشو و خشکشویی پرده‌ی زبرا یا پرده حریر در کجا انجام می‌شود؟ روش شستن پرده‌های توری چیست؟ آیا بخارشویی پرده کاری درست است؟ شستن پرده‌های چرک‌مرده چگونه است؟ آیا زیرپرده‌ای، والان پرده، کتیبه‌ی پرده، منگوله‌ی پرده و… را نیز می‌توان برای شستشو و خشکشویی ارسال کرد؟

خشکشویی پرده های مختلف

یکی از خدمات تخصصی خشکشویی هوشمند و مکانیزه دیجی‌واش، شستشو، خشکشویی، اتو، شستشوی پرده‌ است. دیجی‌واش با دراختیار داشتن دستگاه‌های اختصاصی برای شستشوی انواع مختلف پرده‌ها از جمله پرده‌های حریر، ساتن، توری، مخمل، پارچه‌ای و… می‌تواند بهترین گزینه برای تمیزی و پاکیزی پرده‌های شما باشد.

خدمات خشکشویی، سفیدشویی و اتوشویی پرده

در واقع هر نوع پرده‌ای قابلیت شستشو و خشکشویی دارد، اما دیجی‌واش برای رفاه و راحتی شما مشتریان گرامی در زمان ثبت سفارش و تحویل پرده‌ی شما، کارشناس‌های ما با شما مشاوره خواهند کرد تا شما بتوانید بهترین خدمات را به دلخواه خود دریافت کنید.

در دیجی‌واش قابلیت شستشوی پرده‌های زیر وجود دارد

  • خدمات پرده‌شویی و خشکشویی انواع پرده
  • شستشو و اتوشویی پرده‌های اداری و خانگی
  • خشکشویی تخصصی پرده‌های خاص
  • شستشوی پرده همراه با جمع‌آوری و نصب مجدد پرده
  • خشکشویی پرده پارچه‌ای، توری، حریر، ساتن، نخی و پرده‌های نازک
  • خشکشویی و اتوکشی پرده مخملی و اورگانزا و پرده‌های ضخیم
  • خشکشویی و شستشوی پرده زبرا، لوردراپه، کرکره‌ای و شید
  • خشکشویی پشت پرده، منگوله پرده و متعلقات پرده

سایر خدمات خشکشویی، آبشویی و بخار شویی مکانیزه و هوشمند دیجی واش شامل خشکشویی کت و شلوار، خشکشویی لباس عروس و لباس های مجلسی، خشکشویی کالسکه، آباژور، بخار شویی کفش و کیف و ….. می باشد.

خشکشویی پرده توری و حریر به صورت تخصصی

از آنجا که پرده های توری و حریر به دلیل نازک بودن اجازه رد شدن نور و روشن شدن اتاق خواب و یا آشپزخانه را می دهد بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. محل قرار گیری این نوع پرده ها معمولا کنار بخاری و یا شوفاژ در اتاق خواب ها و در آشپزخانه ها هم معمولا کنار اجاق گاز و یخچال می باشد. بنابراین معمولا هر 6 ماه نیاز به خشکشویی پرده ها در این دو قسمت از خانه داریم. همانطور که می دانید دوده بخاری و یا شومینه روی پرده ها می نشیند و آنها را چرک مرده می کند  و از درز های پنجره هم گرد و خاک روی بافت پرده می نشیند و آنها را کدر می کند.

در آشپزخانه گاز همیشه روشن بوده و دود های ریز که قابل دیدن نیستند را از خود مستعد می کند و علاوه بر این پخت و پز  واستفاده مداوم از روغن باعث روغنی شدن پرده های توری و حریر می شود که شستشوی آنها را سخت می کند .

در صورتی که می خواهید پرده های شما بعد از شستشو چرک مرده نشوند و مثل روز اول براق و سفید باشند بهتر است به یک مرکز خشکشویی پرده تخصصی با خدمات باز کردن پرده و نصب مجدد آن مراجعه کنید و یا از خشکشویی های آنلاین و تلفنی حرفه ای مثل دیجی واش استفاده نمایید و بدون دغدغه پرده های توری و حریر خود یا هر نوع پرده دیگر را تمیز و با کیفیت مثل روز اول تحویل بگیرید.

مشاوره و ثبت سفارش تلفنی