خشکشویی کت و شلوار

خشکشویی کت و شلوار

آیا خشکشویی کت و شلوار لازم است و می توان کت و شلوار را در خانه هم شستشو کرد؟ همه‌ی کسانی که کت‌ و شلوار می‌پوشند، می‌دانند که مرتب‌بودن، پاکیزگی و آراستگی کت‌ و شلوار، از اهمیت زیادی برخوردار است به‌طوری‌که یک کت‌وشلوار نامرتب، نمی‌تواند رضایت افراد مشکل‌پسند و حساس را که نگران متانت و وقار ظاهر خود هستند، جلب کند.

از سوی دیگر، کت‌ و شلوار مانند تمام لباس‌ها فارغ از اینکه در چه فصلی، گرم یا سرد آن را می‌پوشیم با توجه به آلودگی‌های شهری نیازمند شستشوی مداوم است.

نوع دوخت چندلایه و ویژه‌ی کت‌ و شلوار به دلیل داشتن آستر و لایی و همین‌طور جنس خاص پارچه‌های کت‌ و شلواری، ما را بر آن می‌دارد تا برای شسشوی کت و شلوار خود از یک خشکشویی حرفه‌ای کمک بگیریم.

فواید خشکشویی کت و شلوار

ماشین‌های شستشوی خانگی و شستشوی دستی کت و شلوار، ساختار آراسته‌ی آن را برای همیشه تخریب می‌کند و بافت پارچه‌ی آن را از بین می‌برد. حتما حداقل یک دست کت و شلوار را به دلیل شستشوی نامناسب یا اتوی ناشیانه از دست داده‌اید.

اما جالب اینجا است کسانی که کت و شلوار خود را به خشکشویی هم می‌دهند در بیشتر مواقع از خدمات ارایه شده ناراضی هستند. بعضی از آن‌ها معتقند کت‌وشلوار تیره یا مشکی آن‌ها بور شده است یا جای دوخت این لباس‌ها براق و خراب است.

از سوی دیگر، به دلیل بی‌دقتی استادکار خشکشویی، جای برگردان جیب  روی کت پرس می‌شود و زیر فیلتاب جیب برای همیشه جای برگردان می‌ماند.
این نارضایتی از مشکلات و نواقص باعث می‌شود که کار خشکشویی کت و شلوار به یکی از مهارت‌های مهم در سرویس خشکشویی به شمار بیاید.

خشکشویی کت و شلوار در دیجی واش

اتوهای بخار پرسی رایج در خشکشویی‌های سنتی موسوم به اتوهای هافمن، به شکل نامطلوبی بافت کت‌وشلوار را تخریب می‌کند و با انتقال حرارت مستقیم و بسیار زیاد بافت پلی‌استری لباس را می‌سوزانند و باعث بور شدن آن می‌شوند.

از این رو خشکشویی مکانیزه و هوشمند دیجی‌واش با توسعه‌ی خط مدرن و نصب ربات‌های خشکشویی و اتوی کت و شلوار آسیب‌های لباس را به صفر رسانده است. به‌طوری‌که اصلا امکان بورشدن، تخریب بافت پارچه، شکستن دکمه‌ها، تخریب آستر و مشکلاتی از این دست در خشکشویی دیجی واش وجود ندارد.

دیجی‌واش، بهترین خدمات خشکشویی، اتوشویی و اتوی بخار کت و شلوار و لباس‌های رسمی را در اختیار شما قرار می‌دهد:

• شستشو و اتوی انواع کت تک، کت‌وشلوار، جلیقه و…
• شستشو و اتوی انواع کت‌ و شلوار مردانه و زنانه و انواع کت و دامن.
• شستشو و اتوی انواع کت چرم، کتان، جین، جیر، مخمل و…
• شستشو و اتوی انواع کت‌ و شلوارها با رنگ‌های خاص شیری، مشکی، زرشکی و…

دیجی واش علاوه بر این، خدمات برجسته دیگری نیز ارائه می کند که شامل خشکشویی آباژور و لوازم خانه، خشکشویی کالسکه و صندلی غذا و خشکشویی انواع لباس های مجلسی و کار شده سنگین ، خشکشویی پرده و بسیاری موارد دیگر می باشد.

مشاوره و ثبت سفارش تلفنی