خشکشویی کفش

خشکشویی کفش

چرا شستشوی کفش و خشکشویی کفش کتانی، پوتین، کفش مجلسی مهم است؟ از دید روانشناسان، زمانی که یک نفر را برای اولین بار ملاقات می‌کنید، اولین نقطه‌ای که به نظر شخص مقابل می‌آید، کفش‌های شما هستند. اگر شما جزو دسته‌ی افرادی هستید که به استایل و ظاهر خود اهمیت زیادی می‌دهید، حتما این را می‌دانید که پوشیدن کفش تمیز از اولویت‌های داشتن یک استایل خوب و جذاب است.

البته نگهداری از کفش کمی پیچیده است، چرا که کفش با سطوح آلوده و گرد‌وخاک در ارتباط است. این پیچیدگی وقتی به حد نهایت می‌رسد که شما تمایل زیادی به پوشیدن کفش‌های سفید و رنگی داشته باشید. نگهداری از کفش‌های روشن، نیازمند دقت بسیار است. و اگر شما، به طور روزانه در محیط‌های شلوغ و آلوده مثل مترو در رفت و آمد هستید، باید با سفیدی کفش‌های خود در پایان روز خداحافظی کنید!

خشکشویی کفش کتانی و ورزشی

امروزه، آقایان و بانوان زیادی هستند که دوست دارند کفش‌های ورزشی و کتانی سفید یا رنگی به پا کنند و این نکته باعث می‌شود نظافت و خشکشویی کفش‌ کتانی از نظر ظاهری اهمیت داشته باشد؛

بیشتر افراد با محلول‌های خانگی یا شوینده‌های شیمیایی موفق به تمیز کردن روی کفش‌ها می‌شوند اما آنچه بیشتر اهمیت دارد، لایه‌های داخلی اسفنجی و پنبه‌ای کفش است که به خاطر تعرق زیاد پا، محیط‌های مناسبی برای رشد باکتری‌ها و میکرواورگانیسم‌های زیان‌آور است که ضمن تهدید جدی سلامت پاهای ما، باعث تولید بوی بسیار نامطبوع کفش می‌شوند.

شستشوی این لایه‌ها به دلیل تنوع در نوع و بافت پارچه‌ها در منزل کار ساده‌ای نیست و در بیشتر اوقات باعث تخریب تدریجی و کاهش عمر مفید کفش‌ها می‌شود که با توجه به ارزش مادی بالا و قیمت کفش‌های کتانی بهتر است در نگهداری از آن‌ها نهایت دقت را داشته باشیم.

دیجی‌واش، با دستگاه‌های پیشرفته و مهارت کافی در شستشو و خشکشویی کفش‌ می‌تواند بهترین گزینه برای پاکیزگی کفش‌های شما باشد. در دیجی‌واش ضمن اینکه پس از شستشو، ظاهری آراسته و رنگ‌وبوی تازگی دوباره به کفش باز می‌گردد، لایه‌های داخلی و عرق‌گیر کفش به دقت پاک و میکروب‌زدایی می‌شود.

خدمات خشکشویی کفش

  • شستشو و خشکشویی انواع کفش‌های کتانی
  • شستشو و خشکشویی انواع پوتین، بوت و نیم‌بوت
  • شستشو و خشکشویی انواع کفش در جنس‌های چرم، جیر، نبوک، کتانی، برزنت و…
  • شستشو و خشکشویی کفش‌ های گران‌قیمت، خاص و مارک خارجی

از جمله دیگر خدمات دیجی واش شستشوی پرده زبرا، حریر، توری و کرکره ای می باشد. همچنین بخارشویی آبشویی و اتوشویی لباس های زنانه، مردانه، بچه گانه و منسوجات خواب و لوازم خانه می باشد.

شستشو و خشکشویی لباس عروس و خشکشویی لباس مجلسی و لباس نامزدی بدون آسیب رساندن به لباس تخصص دیجی واش می باشد.

مشاوره و ثبت سفارش تلفنی